SANITA SERVIS spol. s r.o.
montáž – rekonstrukce – opravy – servis
Klínová 2, 182 00 Praha 8 - Libeň
Montáže

Pracovní specializace:

  • Vodoinstalatérství, Topenářství
  • Zprostředkování služeb
  • Revize a zkoušky plynových zařízení

Obchodní specializace:

  • Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Ostatní specializace

  • Zpracování cenových nabídek, výkazů výměr
  • Cenové odhady prací

„Příklad rozsahu prací na objektu individuálního rodinného domu, kdy přípojky v ulici jsou zavedeny na parcelu, zahrnuje :

Napojení se na přípojku kanalizace v revizní šachtě, na přípojku vodovodu ve vodoměrné šachtě a na přípojku plynovodu v plynovém kiosku na hranici parcely.

Areálové rozvody splaškové kanalizace, areálového vodovodu a areálového plynovodu se zavedou do domu. Rozvody dešťové kanalizace se odvedou od lapačů střešních splavenin do akumulační nádrže s přepadem do dešťového vsaku.

Pod samotným domem v základech se provede ležatá kanalizace. V hrubé stavbě domu se provede instalace kanalizace, vodovodu až k jednotlivým zařizovacím předmětům. Provede se plynovod ke kotli a případně k plynovému sporáku.

Provedou se veškeré rozvody ústředního vytápění od kotle, přes zásobníkový ohřívač teplé vody až k radiátorům či k podlahovému vytápění. Samozřejmě provedeme i dnes se stále častěji prosazující tepelná čerpadla nebo solární ohřev od všech renomovaných výrobců.

Nakonec je pak i dodávka a namontování veškerých zařizovacích předmětů.“

Rozsah montážních prací je široký a zahrnuje veškeré práce zdravotní techniky a ústředního vytápění pří rekonstrukcích bytů, novostaveb a rekonstrukcích rodinných domků, domů a vil, při zřízení administrativních, zdravotních, školních a průmyslových provozů a konče až novostavbami bytové výstavby a polyfunkčními domy a nákupními centry.

Rozsah výběru použitého materiálu je v celé škále vyráběného sortimentu. Normálním standardem jsou pak materiály, které máme již dlouhodobě prověřené se zaručenou kvalitou. Rozvody kanalizace z potrubí plastového KG a HT, rozvody vodovodu z potrubí plastového Hostalen PPR, rozvody plynovodu z potrubí měděného CU, rozvody ústředního vytápění z potrubí měděného a plastového Rehau. Podlahové vytápění provádíme nejčastěji do německých výrobců Rehau nebo Fränkische.“

Naše společnost je v rámci zprostředkování služeb schopna zajistit ostatní práce, které jsou na stavbě potřebné a to především veškeré zednické práce, elektromontážní práce, vzduchotechnické práce, měření a regulace, sádrokartonářské práce, podlahářské práce, malířské a natěračské práce, kominické práce. V neposlední řadě jsme schopni zajistit i práce studnařské a vrtání vrtů pro tepelná čerpadla.“

Namátkou je možné vyjmenovat některé renomované firmy, jejichž výrobky a zboží dodáváme : Alcaplast, Arbonia, Baxi, Brilon, Buderus, Danfoss, DeDietrich, ESBE, Hansa, Hansgroge, Hawle, Heimeier, Hüppe, Geminox, Giacomini, Grohe, Grundfos, Laufen, Ideal Standard, IVT, Jika, Junkers, Kludi, Kolo, Korado, Keramag, Kermi, Likon, Meibes, Nibe, Oras, P.M.H., Protherm, RAF, Ravak, Reflex, Rehau, Riho, Roca, Ronal, Sanela, Sanitec, Schell, Stiebel Eltron, Teiko, Wilo, Vaillant, Viega, Viessmann, Wavin, Zehnder, aj.